Emanuel Ranný - Soubor 3 grafických listů

Suché jehly, 103x72 cm. Signovány vpravo dole Emanuel Ranný. 2x rám, pasparta, sklo, 1x volný list.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

40560. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:12.02.2020 20:53:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč