Emanuel Ranný - Trávy

Litografie, 23x18 cm. Signováno vpravo dole Em. Ranný. Číslováno 73/90. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

104973. Trávy
Dražba ukončena:29.10.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč