Emanuel Neumann - Lesní cesta

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Emi. Neuman, rám.

1873, Kosmonosy - 1932, Praha
Žák AVU (1889-1890).

Pozn.: Rám poškozen.

2048. Lesní cesta
Dražba ukončena:26.03.2015 20:36:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 900 Kč