Emanuel Neumann - Březový háj

Olej na plátně, 55x45 cm, signováno vpravo dole Emi. Neuman, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

13472. Březový háj
Dražba ukončena:25.10.2017 19:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč