Emanuel Neumann - Břízky u rybníka

Olej na plátně, 67x46 cm. Signováno vpravo dole Em. Neuman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

306621. Břízky u rybníka
Dražba ukončena:16.11.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč