Emanuel Neumann - Prosluněná alej

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neuman 1919. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

27328. Prosluněná alej
Dražba ukončena:31.01.2019 19:12:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč