Emanuel Neumann - U rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neuman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

23720. U rybníka
Dražba ukončena:31.10.2018 22:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 31.10.2018 21:44:01 1016
600 Kč 31.10.2018 20:23:42 1252