Emanuel Neumann - V lese

Olej na plátně, 48x32 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neuman. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

306008. V lese
Dražba ukončena:02.09.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč