Emil Spáčil - Veselý stařík

Olej na kartonu, 31x22 cm, signováno vlevo dole Spáčil Emil 48, rám.

1891, Hoděje u Vyškova
Student VUT v Brně. Malbě se učil soukromě u umělců A. Kalvody, J. Procházky a F. Naskeho. Věnoval se krajinomalbě. Inspiraci hledal zejména na Valašsku a v Beskydech.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

2391. Veselý stařík
Dražba ukončena:28.05.2015 19:31:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč