Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x29 cm. Signováno vpravo dole E. Czech 1909. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1962-1929
Rakouský malíř německé národnosti z Moravy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.