Emil Kotrba

42868. Bujní hřebci

popis: Litografie 22/36, 52x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Kotrba 1965. Pasparta,sklo.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč