Emil Kotrba - Bujní hřebci

Litografie 22/36, 52x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Kotrba 1965. Pasparta,sklo.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

42868. Bujní hřebci
Dražba ukončena:15.04.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč