Emil Kotrba - Konvolut 6 grafických prací

Různé techniky, rozměry od 22x33 cm do 40x32 cm. Všechny signovány Kotrba. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

101151. Konvolut 6 grafických prací
Dražba ukončena:03.09.2023 20:16:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč