Emil Kotrba

25416. Krávy na pastvě

popis: Olej na plátně, 54x62 cm. Signováno vpravo dole Emil Kotrba 1951. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:27:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč