Emil Kotrba - Soubor 4 grafických listů

Litografie, od 24x38 do 9x16 cm. Signovány vpravo dole Emil Kotrba 1943-1956. 3x pasparta, 1x volný list.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

42893. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 19:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 15.04.2020 15:40:05 6490
700 Kč 13.03.2020 19:45:15 61