Emil Kotrba

42893. Soubor 4 grafických listů

popis: Litografie, od 24x38 do 9x16 cm. Signovány vpravo dole Emil Kotrba 1943-1956. 3x pasparta, 1x volný list.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 13.03.2020 19:45:15 61