Emil Kotrba - Studie koní

Kresba, 24x21 cm. Signováno dole uprostřed Kotrba. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

301368. Studie koní
Dražba ukončena:10.10.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč