Emil Kotrba - Vřava

Kombinovaná technika, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Emil Kotrba 1941. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo rozbité.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Akademický malíř a grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937. Jeho oblíbeným motivem byli koně. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

308644. Vřava
Dražba ukončena:15.05.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč