Emil Orlik - Cesta do Japonska

8x suchá jehla + lept (nekompletní), rozměry od 9x6 cm do 17x12 cm, signovány, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Vydáno 100 kusů, tento má číslo 49. V tiráži originální podpis Emil Orlik. Vydal F. Brusikmann, Mnichov 1921. Poškozeno.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

12968. Cesta do Japonska
Dražba ukončena:11.10.2017 20:46:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč