Emil Orlik - Chadisadští Židé

Litografie, 14x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole Orlik. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

doporučujeme
153874. Chadisadští Židé
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč