Emil Orlik - Květina

Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Orlik. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis a číslo.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82582. Květina
Dražba ukončena:01.09.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč