Emil Orlik

12137. Kytička

popis: Litografie, 13x18 cm, signováno vpravo dole Orlik 30, rám, zaskleno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:22:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29. 6. 2017 22:17:15 2392