Emil Orlik

37185. Max Slevogt portrait

popis: Suchá jehla, 10x9 cm. Signováno vpravo dole Orlik. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:47:33

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč