Emil Orlik - Rutta Tutta

Litografie, 41x30 cm, signováno vpravo dole v tisku E. Orlik 1901, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

12162. Rutta Tutta
Dražba ukončena:28.06.2017 22:44:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč