Emil Orlik - Zamyšlená

Kresba, 28x19 cm. Signováno vpravo dole Orlík 1899. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír místy poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

posouzeno znalcem
120111. Zamyšlená
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč