Emil Pirchan - Hra na flétnu VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 61x112 cm. Signováno vlevo dole Pirchan. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1884 -1928
Rakouský malíř.

46497. Hra na flétnu VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč