Emil Spáčil - Lesní cesta

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vlevo dole E. Spáčil 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1891 - ?

74996. Lesní cesta
Dražba ukončena:27.03.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč