Emil Spáčil - Panorama

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole E. Spáčil. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - ?

306831. Panorama
Dražba ukončena:06.12.2020 20:15:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč