Emil Tylš - Chalupy

Kresba, 45x65 cm. Signováno vpravo dole E. Tylš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen

o autorovi: 1906 - 1973

16986. Chalupy
Dražba ukončena:01.03.2018 21:51:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 01.03.2018 21:46:05 3502
600 Kč 01.03.2018 8:32:24 3020