Emil Tylš - Periferie

Olej na kartonu. 40x53 cm. Signováno vzadu s vtipným autorským přípisem. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1973

39896. Periferie
Dražba ukončena:29.01.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč