Emil Tylš - U zámecké brány

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole E. Tylš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1906 - 1973

92382. U zámecké brány
Dražba ukončena:26.03.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč