Emil Tylš - Z Karlova mostu

Olej na plátně, 80x105 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2015, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1906 - 1973

53036. Z Karlova mostu
Dražba ukončena:26.11.2020 21:26:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč