Emil Tylš

53036. Z Karlova mostu

popis: Olej na plátně, 80x105 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2015, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1906 - 1973

dražba ukončena: 26.11.2020 21:26:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč