Emil Wänke - Staroměstská radnice

Lept, 28x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Wänke 1945. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?

69039. Staroměstská radnice
Dražba ukončena:14.11.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč