Emil Weirauch

25423. Náves (V Rudce)

popis: Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Weirauch. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:34:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 29.11.2018 15:52:56 487
700 Kč 24.11.2018 23:23:48 4156