Emil Weirauch - Rybáři na Nessebaru

Tempera, 56x66 cm, signováno vpravo dole E. Weiracuh, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

12032. Rybáři na Nessebaru
Dražba ukončena:29.06.2017 20:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč