Emma Srncová - Ztracený pes v Praze

Litografie, 65x48 cm, signováno vpravo dole Emma Srncová 1995, rám, zaskleno.

1942, Praha
Po práci manekýnky v Ústavu bytové a oděvní tvorby se věnovala herectví. Působila v Černém divadle Praha (1961-1981). Po roce 1980 se začala naplno věnovat malbě. Ve své malbě střída motivy Prahy, dětí a zvířat. Hojně vystavovala v zahraničí (Brusel, Londýn, Monte Carlo,...).

2889. Ztracený pes v Praze
Dražba ukončena:01.10.2015 19:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč