Emma Srncová - Krmení ptáčků

Litografie, 2/80, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Emma Srncová 99. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

58162. Krmení ptáčků
Dražba ukončena:14.04.2021 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč