Emma Srncová - Přetržená pusa

Litografie 31/99, 55x70 cm. Signováno tužkou vpravo dole Emma Srncová 2006. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

114407. Přetržená pusa
Dražba ukončena:25.04.2024 23:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč