Emma Srncová

47231. Vezu ti srdce

popis: Olej na dřevě, 25x25 cm. Signováno dole uprostřed Emma. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč