Emmanuel Villanis - Busta dívky

Bronz, 23 cm. Značeno E. Villanis.

Pozn.: Mírně poškozeno

o autorovi: 1858 – 1914
Francouzský sochař

112125. Busta dívky
Dražba ukončena:25.02.2024 20:14:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč