Enrico de Luise - Pohled na Neapol a Vesuv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x61 cm. Signováno vpravo dole E. de Luise. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1840-1915
Italský malíř.

103989. Pohled na Neapol a Vesuv
Dražba ukončena:25.10.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč