Olej na sololitu, 36x36 cm. Signováno vlevo dole E. Hürden 1923. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1884 – 1969 Rakouský malíř.