Erich Martin Müller - Vesnice

Olej na plátně. 80x70 cm Signováno vpravo dole Erich Martin Müller. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

38870. Vesnice
Dražba ukončena:12.12.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč