Erik Binder - Kuličky

Kombinovaná technika-spray, 42x57 cm. Signováno vzadu Eric Binder. Rámováno.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

108425. Kuličky
Dražba ukončena:01.02.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč