Erik Binder - Semafor

Olej na plátně, 74x91 cm. Signováno vpravo dole Erik Binder 2012. Nerámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1974-2023
Slovenský malíř. Studoval VŠU v Bratislavě a AVU v Praze. Žil v Bratislavě.

112953. Semafor
Dražba ukončena:28.03.2024 21:19:59
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč