Ernest Zmeták - Lom mramoru

Tempera, 44x61 cm, signováno vlevo dole Zmetak, datováno vpravo dole 1965, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1919 - 2004
Slovenský malíř, grafik a ilustrátor.

17206. Lom mramoru
Dražba ukončena:28.03.2018 19:41:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč