Ernest Zmeták - Lom mramoru

Tempera, 44x61 cm. Signováno vlevo dole Zmeták, datováno vpravo dole 1965. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2004
Slovenský malíř, grafik a ilustrátor.

57180. Lom mramoru
Dražba ukončena:31.03.2021 19:50:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč