Ernest Zmeták - Zátiší s květinami

Olej na plátně, 74x41 cm. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2004
Slovenský malíř, grafik a ilustrátor.

19695. Zátiší s květinami
Dražba ukončena:25.04.2018 20:55:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč