Erwin Steiner - Stromy u cesty

Olej na plátně, 70x47 cm. Signováno vlevo dole Erwin Steiner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba drobně poškozena.

Nejdelší strana: 90 cm

Olejomalba od Erwina Steinera zobrazuje pohled na slunečnou letní krajinu, kde horizontály polí jsou narušené výraznými vertikálami vysokých stromů, které tvoří dominantu obrazové kompozice. Horizont tvoří jednu třetinu obrazové plochy, a tak se před divákem otevírá pohled na vysokou oblohu, na které se objevují kupící se mraky. Barevnost polí a stromů je tvořena sytými zelenými a hnědými tóny, které výrazně kontrastují s jemnou modrou barvou nebe s bílými mraky. Dílo tvoří kvalitní ukázku realistické krajinomalby a doporučujeme ho jako skvělou finanční investici.

o autorovi: 1893 – 1953
Německý malíř.

91520. Stromy u cesty
Dražba ukončena:29.03.2023 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč