Eugen Nevan - Žena v kloboučku

Kresba, 18x16 cm, signováno vpravo dole E. Nevan, rám, pasparta, zaskleno.

1914, Liptovský Sv. Mikuláš
Žák AVU (1936-1939; prof. W. Nowak). Obdivoval práce Henriho Matisse. Roku 1937 studijně zavítal do Paříže. Zabývá se především motivy ženského těla v pohybu. Vystavoval především na Slovensku.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4040. Žena v kloboučku
Dražba ukončena:30.03.2016 20:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč