Eugen Nevan - Dáma v klobouku

Pastel, 19x17 cm. Signováno vpravo dole E. Nevan. Datováno pod paspartou. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

154154. Dáma v klobouku
Zbývá:26 dnů, 15 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč