Eugen Nevan

36492. Houslista

popis: Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan 47. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.. a synem autora.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:48:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 21 000 Kč