Eugen Nevan - Houslista

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan 47. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.. a synem autora.

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

36492. Houslista
Dražba ukončena:30.10.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč